Statybiniai blokeliai Blokeliai.info Akyto betono blokeliai

HAUS blokeliai

HAUS blokeliai yra kokybiškas ir patrauklus savo kaina pasirinkimas. Tai lietuviškas gaminys. Betono blokeliai pirmauja lyginant su kitomis betoninėmis medžiagomis savo patvarumu, ekologiškumu, garso izoliacinėmis savybėmis ir atsparumu drėgmei. HAUS blokelių gamyboje naudojama speciali tradicinė šalto betono liejimo technologija. Su HAUS blokeliais nesudėtinga dirbti, nereikalingos ypatingos žinios ar įgūdžiai, blokeliai patogūs, tvirti ir už patrauklią kainą. Lietuvoje smarkiai populiarėjant betono blokelių mūro sistemai, kurioje tuščiaviduris mūro blokelis kombinuojamas su izoliacinėmis medžiagomis, HAUS blokeliai tampa nepakeičiami. Jie pasižymi geriausiais mechaniniais ir fizikiniais rodikliais, kurie kardinaliai palengvina pamatų ir sienų statybą. Su HAUS betono blokeliais net ir nepatyręs žmogus gali lengvai ir greitai įsirengti pamatus ar suformuoti atraminę sienelę.

HAUS blokeliai pamatams

HAUS blokeliai sienoms

HAUS blokeliai ventiliacijai

HAUS blokeliai pamatamsHAUS blokeliai sienomsHAUS blokeliai ventiliacijai


HAUS blokelių savybės

Dėl HAUS blokelių gamykloje įdiegtos pažangiausios technologinės linijos, HAUS blokeliai atitinka tikslius geometrinius išmatavimus. Be to HAUS blokeluose yra daug inovatyvių sprendimų, palengvinančių mūrininko darbus. Dėl šalto betono liejimo technologijos ir natūralaus džiovinimo proceso, HAUS blokeliai pasižymi šiomis techninėmis ir mechaninėmis savybėmis:

  • Ypač atsparūs drėgmei, galima sandėliuoti lauke, įžeminti netinkuotą sieną - HAUS blokeliai neįmirksta.
  • Atsparūs temperatūros svyravimams, dideliam karščiui, šalčiui, neperšąla.
  • Labai tvirti, netrupa, neskyla, o bėgant laikui įgauna dar daugiau tvirtumo - 1m sienos gali atlaikyti iki 160 tonų svorį.
  • Atsparūs aplinkos poveikiui, nebūtina HAUS blokelius dažyti, tinkuoti ar kaip nors kitaip apdoroti.
  • Pasižymi puikiomis garso bei šilumos izoliacinėmis savybėmis.
  • Dėl mažo HAUS blokelių akytumo ir glotnumo ypač paprasta atlikti tinkavimo darbus.
  • Bet kokios rūšies tinkas standžiai sukimba ir prisitvirtina prie HAUS blokelių paviršiaus.

Blokelių apačioje padarytos skylės pirštams, kad lengviau būtų nešioti. Suformuotos specialios siūlės, kad blokelį būtų galima lengvai ir tiksliai nuskelti. Dar vienas šių blokelių išskirtinis bruožas yra tai, kad sienos viduje galima pravesti elektros instaliacijas ar vandentiekį - šiai paskirčiai blokeliuose yra išlietos specialios ertmės. 

HAUS blokelių gamyba

HAUS blokeliai gaminami Lietuvoje. HAUS blokelių gamyboje nenaudojami cheminiai priedai ar kitos žmogaus sveikatai kenksmingos medžiagos. HAUS blokelių sudėtis: smėlis, žvyras, cementas, vanduo. Tai 100% ekologiškas gaminys.
HAUS blokelių gamykla randasi Vakariškių kaime, Šalčininkų rajone, Vilniaus apskrityje.

HAUS blokelių panaudojimas

HAUS blokelių panaudojimas

01-namo siena; 02-namo angos, kampinės sienos; 03-monolitinė siena, atraminė siena, namo pamatai, rostvekas; 04-surenkamos namo perdangos; 05-sąramos, namo vainikas; 06-namo pertvaros; 07-trinkelės kiemo grindiniui; 08-vejos borteliai; 09-šaligatvio plytelės; 10-gatvės borteliai; 11-blokeliai kaminui; 12-kolonos; 13-blokeliai tvoroms; 14-siena sauganti nuo gaisro; 15-siena, įzoliuojanti triukšmą nuo gatvės.


Užsienyje jau dešimtmačius namai statomi iš betoninių blokelių. Šios mūrijimo medžiagos populiarėja ir Lietuvoje. HAUS betono blokeliai yra labai patogi, tikslių matmenų ir paprastai pritaikoma mūrijimo medžiaga. Namai iš HAUS blokelių statomi greitai ir tiksliai, nereikia derinti kelių skirtingų konstrukcinių medžiagų. HAUS blokeliai tinakmi beveik visiems mūrijimo darbams. Su jais lengva dirbti, nereikia naudoti sunkiosios technikos, klojinių. Bet kokie mūrijimo darbai atliekami greitai, kokybiškai ir užtikrina estetišką namo bei jo aplinkos vaizdą.

Ieškantiems sprendimų, kurių sklypo reljefas yra netolygus, HAUS blokeliai labai tinka atraminei sienelei sumūryti. Atraminė siena pastatyta iš HAUS blokelių net ir niekuom nedengta, nebijo nei šalčių nei drėgmės. Tokia atraminė sienelė gali tarnauti ir kaip garso izoliacija nuo gatvės ar kito triukšmo šaltinio.

HAUS blokeliai idealiai tinka pamatams, juostiniams pamatams, poliniams pamatų vainikams, rostverkams, rūsiams, baseinams, tvoros pamatams, atraminėms sienelėms, pertvaroms tarp butų, laikančioms mūro sienoms, surenkamoms perdangoms, stogo “vainikui”. Skirtingų tipų HAUS blokeliai leidžia pastatyti visą namą ir sutvarkyti jo aplinką paprastai, patikimai, pigiai ir estetiškai.

Kadangi HAUS blokeliai pasižymi ypač dideliu tvirtumu, iš jų galima mūryti net iki 5 aukštų namą. Su HAUS blokeliais yra pastatyti šie objektai: "Helios City", "Koriai", "Aurum apartamentai", "Gariūnai" ir t.t.

HAUS blokelių video pristatymas