Statybiniai blokeliai Blokeliai.info Akyto betono blokeliai

Gipso blokeliai pertvaroms

  Statyba iš gipso blokelių.

  Nė viena rimtesnė kambarių rekonstrukcija nevyksta be gyvenamųjų erdvių pertvarkymo – dažnai griauname mums lyg ir nereikalingas sieneles arba, atvirkščiai, atidaliname erdves pertvaromis. Ir griovimo, ir konstravimo darbai yra pakankamai sudėtingi, reikalaujantys kruopštumo ir tikslumo. Juk pagrindinis pertvarų statybos tikslas – nepriekaištingai sutvarkyti interjerą ir nesugadinti bendro kambarių vaizdo.

  Gipso blokeliai gaminami su įlaidu ir išdroža, todėl sienos montuojamos greitai ir paprastai. Gipso klijai užtikrina patvarų ir tvirtą blokelių sujungimą, todėl siena yra stabili ir patvari.

  Viena pertvarų įrengimo technologijų yra statyba iš gipso blokelių. Tai gana spartus, kokybiškas būdas, tačiau remontuojant kambarius jis nėra taip dažnai taikomas kaip gipso kartono atitvarų montavimas.

    

  VG-ORTH MultiGips sienų gipso blokelių privalumai

  1. VG-ORTH MultiGips sienų gipso blokeliai pertvaroms pagaminti iš gipso - ekologiškai švarios medžiagos.

  2. Greitas ir paprastas sienų iš gipso blokelių VG-ORTH MultiGips montavimas naudojant paprasčiausius rankinius įrankius (pjūklas, mentelė, guls čiukas, kibiras ir kt.). Vienas darbininkas sumontuoja apie 10-15 m² VG-ORTH MultiGips gipso blokelių pertvaros per aštuonias darbo valandas, dviese iki 30-50 m² gipso blokelių sienos.

  3. Be armavimo tik klijų plokštėms Fugenfuller (KLEBER) pagalba statomos iki 6,0 m ilgio ir 4,5 m aukščio vidinės gipso blokelių VG-ORTH MultiGips pertvaros.

  4. VG-ORTH MultiGips gipso blokelių pertvarų nereikia tinkuoti, o glaistomos tik gipso blokelių sujungimo vietos.

  5. VG-ORTH MultiGips gipso blokelių sienos atlaiko vertikalius ir horizontalius krūvius. Nenaudojant papildomų sustiprinimų galima kabinti iki 200 kg apkrovą (virtuvines spinteles, plautuves ir pan.).

  6. Medžiagų komplekto kaina, gipso blokelių pertvarų VG-ORTH MultiGips kokybė ir minimalios darbo sąnaudos sudaro puikų kokybės ir kainos derinį.

  7. VG-ORTH MultiGips gipso blokelių sienos pasižymi dideliu atsparumu ugniai (iki 276 min) ir gera garso izoliacija (37 dB).

  8. VG-ORTH MultiGips gipso blokelių sienų pertvaros yra dviejų rūšių: paprasti blokeliai iš gipso (baltos spalvos) ir blokeliai iš gipso atsparūs vandeniui (žalios spalvos).

  9. VG-ORTH MultiGips gipso blokelio išmatavimai yra 500x666x80 mm, trys blokeliai sudaro vieną kvadratinį metrą.

  10. VG-ORTH MultiGips gipso blokelių gamintojas: (Lenkija).